Türkçe | English
BENEVİEW SERİSİ

  • Genel Özellikler

BeneView Serisi hasta monitörleri tüm hasta seviyeleri ve tüm bakım üniteleri için çok farklı hasta izleme özellikleri sunar. Güçlü fonksiyonları, esnek konfigürasyonu ve modüler tasarımı sayesinde BeneView serisi sağlık hizmetleri ekiplerine yatak yanında veya taşıma esnasında ihtiyaç duydukları bilgiden fazlasını verir.
Çok Parametreli Modül 24 saate kadar veri depolama özelliğine sahiptir ve hastanın kalış süresi boyunca monitörler arasında veri devamlılığı sağlar.

Yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran ve kullanıcı tanımlı düzen tüm uygulamalar için ihtiyaç duyulan olağanüstü görsellik ve kullanılabilirlik sunar. Bunların yanı sıra, BeneView olağanüstü değer ve kapsamlı veri depolama, bağımsız görüntü desteği ve veri yönetim yazılımı gibi özellikler sunmaktadır.

Farklı klinik uygulamalarında üstün esneklik sağlamak için sırasıyla 12.1" veya 17" boyutlarında dokunmatik ekranlara sahip BeneView T5 veya T8 arasında seçim yapın . İsteğe bağlı dokunmatik ekran arabirimi tüm izleme fonksiyonlarının hızlı ve kolay bir biçimde gerçekleştirilmesini sağlar.

Tak-çalıştır modüler tasarım modüllerin monitörler arasında paylaşılmasını sağlar Çok Parametreli Modül en çok ihtiyaç duyulan parametreleri tek bir ünitede sunarak yer tasarrufu sağlar.

Parametreler arasında 5/3/12-uçlu(lid) ECG, ST ve aritmi analizi, solunum, NIBP, Mindray, Masimo, ve Nellcor bulunur. SpO2, sıcaklık, IBP, CO2 ve Anestezik Gaz ölçümü tüm hasta seviyelerinde ve tüm bakım ünitelerine uygun şekilde yapılandırılabilir.

Entübe edilmiş veya entübe edilmemiş hastalar için hızlı, basit ve doğru CO2 sonuçları elde etmek için Sidestream, Microstream veya Mainstream EtCO2 teknolojilerinden birini seçin Minyatür çoklu gaz modülü 5 anestetik maddeyi, EtCO2, N2O ve O2’yi ölçer. Ayrıca otomatik anestezik ajan tanımlaması ve MAC hesaplaması da sağlar . Ayrıca gelişmiş izleme için BIS (Bispektral İndeksi), ICG (Empedans Kardiyografisi) ve RM (Solunum Mekaniği) sağlanmış olup klinik komplikasyonları azaltır ve hasta bakımını iyileştirir.

Bağımsız görüntü* ve uzaktan görüntü özellikleri birincil ilgi alanı olan hasta verilerine bağlı olarak ayrı görünümler sağlar. Anestezi uzmanı, cerrah veya perfüzyonistler tarafından kullanım için idealdir .
MPM modülü ile kolay taşıma ve kablosuz ağ ile taşıma esnasında sürekli merkezi izleme.
Dahili, 3 kanallı kayıt cihazı kolay dokümantasyon sağlar. Ayrıca ağ lazer yazıcısı ile opsiyonel arabirim de bulunmaktadır.

 

    Monitör ve Yaşam Destek Sistemleri
  Çoklu Parametreli Monitör Sistemleri
 
  IMEC Serisi
  BeneView T1
  BeneView Serisi
  IPM Serisi
  PM 7000
  PM 8000 Express
  PM 9000 Express
  MEC 1000
  MEC 1200
  Merkezi Sistemler
  Telemetri Sistemleri
  Defibrilatörler
  Vital Parametreli Monitörler
  Anestezi Cihazları
  Ameliyat Masaları
  Ameliyat Lambaları
  Pendant Sistemleri