Türkçe | English
HYLITE 6 SERİSİ

  • Genel Özellikler

Gölgesiz ışık garantisi.
Geleneksel çok ampullü cerrahi lambaların aksine HyLite mükemmel gölgesiz ışık üretir.
Bunu minyatür aynalar gibi işlev gören binlerce fasetten meydana gelen parabolik bir reflektöre bağlı tek bir ampul ile sağlar.
Her faset ışığı alır operasyon alanına yansıtır. Her fasetten yansıtılan ışık ışınları, operasyon alanının her köşesine eşit bir biçimde yansıtılan bir ışık sütunu oluşturarak cerrah doğrudan lambanın altında dursa bile gölgesiz bir alan sağlar.
HyLite bu avantajları iki şekilde sunar: ilk olarak çevreleyen tutacakları gizleyen düzgün bir ana hat özelliğine sahiptir; ikincisi, dış yüzeydeki ısınma etkisi oldukça düşük olacak şekilde çok az güç tüketir.
HyLite’ta 1.200mm’ye (L1+L2, IEC 60601-2-41) kadar aydınlatma derinliği sunan mükemmel bir ışık sütunu oluşturmak için son teknoloji bir reflektör kullanılır.
HyLite biri çalışan biri ise yedek olmak üzere iki özdeş ampule sahiptir. Kullanılan ampul arızalanırsa, HyLite 0,2 saniye içinde diğer ampule geçecek ve bu ampulü çalışır hale getirecektir. Cerrah iki aydınlatma veya ışık alanı merkezi arasındaki farkı fark etmeyecektir


    Monitör ve Yaşam Destek Sistemleri
  Çoklu Parametreli Monitör Sistemleri
  Merkezi Sistemler
  Telemetri Sistemleri
  Defibrilatörler
  Vital Parametreli Monitörler
  Anestezi Cihazları
  Ameliyat Masaları
  Ameliyat Lambaları
 
  HyLITE 6 Serisi
  HyLED 9 Serisi
  HyLED 8600
  Pendant Sistemleri