Türkçe | English
M-5

  • Genel Özellikler

İyi Ürünler Küçük Paketlerde Gelir
Mindray; dizüstü bilgisayar boyutundaki yeni ultrason sistemleri ile tüm dünyada kullanıcılara tamamen işlevsel yeni nesil bir elde taşınabilir ultrason sistemi sunmaktadır.

Yüksek performans güvenilirliği
Yaklaşık 6kg ağırlık ve kapsamlı işlevselliğin yanı sıra tanılama güvenilirliği de sunar.
Parlak renkli görüntüleme özelliği ve mükemmel 2D performansı ve daha iyi kontrast rezolüsyonu ve uzaysal rezolüsyon için etkileyici THI (doku harmonik görüntüleme)
İmaj homojenizasyonu tüm görüş alanını 30 cm derinliğe kadar doldurur
Komple görüntüleme modları: B, M, PW (Darbeli Dalga), (Yüksek Pals Tekrarlama Frekansı), , CW (Sürekli Dalga), Color, Power and DirPower
iScape™ Görünümü (panoramik görüntüleme) ve trapezoid görüntüleme daha iyi tanılama için daha geniş görüş alanı sağlar.
Uzaysal birleştirme görüntüleme teknolojisi olan iBeam™ fonksiyonu kare hızını bozmadan uzaysal rezolüsyonu artırarak daha yüksek kalitede imajlar üretmek için daha kullanışlı bilgilerin toplanmasını sağlar.
iClear™ adaptif parazit kusuru baskılamalı görüntüleme özelliği tanılama güvenilirliğini artırmak için daha fazla doku detayının görüntülenmesine yardımcı olur.
iZoom™ imajı otomatik olarak tam ekrana genişletir.

Kolay tarama
Home-based düzen ve senkronize navigasyon için ekran görüntüsü
Geliştirilmiş tam alan gri tonlama ve eşbiçimlilik için tek tuşla iTouch™ (akıllı imaj  optimizasyonu) ile hızlı bir şekilde imaj kalitesi optimizasyonu
Dengeli parametre grupları için IP (imaj işleme)
Kolay parametre ayarı ve ölçümü içim yazılım tuşları
Etkin ekran parametresi ayarı.

M5’i dilediğiniz zaman dilediğiniz yere götürün
Benzersiz şekilde küçük boyutuyla M5’in taşınması çok kolay olup, bu sayede ambulans, spor salonu ve ameliyathane ve saha uygulamaları gibi birçok alanda kullanılabilir.
Hızlı başlatma, şarj edilebilir bataryalar ve hafif çok frekanslı transdüserleri ile M5 gereken yerde gereken zamanda tarama işlemi için hazırdır.

iStation akıllı bilgi yönetim platformu ile hasta verileri kolaylıkla depolanabilir, hızla gözden geçirilebilir ve etkili bir biçimde yönetilebilir. 160G HDD depolama kapasitesi ile M5'in kısayol ve kullanıcı tanımlı tuşları hem verilerin hem de imajların çevrimdışı analizini destekler.
Bunun yanı sıra, M5 sistemi DICOM, USB bağlantı noktaları, DVD-R/W, DVD kayıt cihazı ve daha birçoğu dâhil olmak üzere kusursuz bir ağ bağlantısını ve tak-çalıştır özelliğini de destekler.

    Görüntüleme Sistemleri
  Ultrasonografi Sistemleri
 
  DC-3
  DC-T6
  DC-7
  DC-8
  M-5
  M-7
  Dijital Radyografi Sistemleri
  Manyetik Rezonans Sistemleri