Türkçe | English
DIGIEYE 760

  • Genel Özellikler

DigiEye-760 tavan statifli flat panel dijital radyografi sistemidir.

Uzun yıllar DR alanında gerçekleştirdiği Ar-Ge çalışmaları ve almış olduğu uluslararası patentlerle Mindray dünya genelinde full dijital radyografi sistemlerini entegrasyon, tasarlama ve geliştirme becerisine sahip az sayıda gerçek üreticiden biridir.

1- Güvenilir performans
Mindray DigiEye 760; temel bileşenleri, tasarımı, mekanik yapısı ve ileri imaj işleme yazılımındaki yenilikleri ile her parçanın uyum içinde çalışmasını sağlar ve bu özelliği ile Ar-Ge çalışmaları gerçekleştirmeyen birçok tedarikçiden farklılık gösterir.

2- Düşük dozda kaliteli imaj
Görüntüleme hizmetleri kapsamında, DigiEye-760 sadece üst seviyede imaj sunmakla kalmaz, aynı zamanda özellikle pediyatrik tanılama için minimum ekspojür sağlar.

3- Yüksek verim
DigiEye 760 sadece full dijital kontrollü bir cihaz değil, aynı zamanda dik pozisyondan yataya doğru pozisyonlama için ihtiyaç duyulan süreyi büyük ölçüde azaltarak otomatik hizalama sağlayabilen bir tüp ve flat panel dedektöre sahiptir. Masa ile dedektör arasındaki minimum mesafeyi korumak ve imaj bozulmasını önlemek için masa yüksekliğini otomatik olarak algılar ve dedektör konumunu ayarlamak için ayrıca herhangi bir işlem gerektirmez.

Bunun yanı sıra, tüp kolunun yanındaki kızılötesi kontrol kilitleme fonksiyonu sunar. Pozisyonlama anında kilitlenerek güvenlik ve aynı zamanda ergonomik kontroller de sağlar. Flat panel dedektörün uzun kolu kolay pozisyonlama ve hareketli masaya geçiş sağlayacak şekilde tasarlanmış olup, hiçbir bölge erişim alanı dışında kalmaz.

4- Yenilikçi imaj modları
Tek bir taramada 5 imaj kombinasyonu ile panoramik görüntüleme özelliği —“Istitch” görüş alanını genişletir ve geleneksel imaj kombinasyonlarından daha az bozulmaya neden olur.

    Görüntüleme Sistemleri
  Ultrasonografi Sistemleri
  Dijital Radyografi Sistemleri
 
  DigiEye 560
  DigiEye 760
  Manyetik Rezonans Sistemleri