Türkçe | English
DIGIEYE 560

  • Genel Özellikler

DigiEye-560 aşağıdaki özelliklere sahip, U kollu Flat Panel dijital radyografi sistemidir:

1. Entegre tasarım yapısı
U kollu dijital X ışını grubu entegre yapıya sahip, kompakt, akıllı ve elektrik kontrollüdür. U kolu ve flat panel detektörün bir arada olması, bize "çok yönlü" dijital radyografi alma imkanı sağlar. Sadece farklı uygulama alanları için çok yönlü çözümler sunmakla kalmaz, aynı zamanda hastaların konforunu artırmak için esnek pozisyonlama da sağlar. U kolun dönüş açısı -30 ° ila 120 ° arasında olup, flat panel detektör de -45 ° ila 45 °’lik açılarla döndürülebilir, SID (Kaynak Eksenli Mesafe) 100CM ila 180CM arasında ayarlanabilir; bazı özel pozisyonlar için (baş için Towne pozisyonu, aksiyel patella, aksiyel kalkaneus, lateral aksiyel pelvik, vb.) önemli avantajlara sahip olup hastanın pozisyonlama ihtiyacını büyük ölçüde kolaylaştırır.

2. Düşük dozda kaliteli imaj
Görüntüleme hizmetleri kapsamında, DigiEye-560 sadece üst seviyede imaj sunmakla kalmaz, aynı zamanda özellikle pediyatrik tanılama için minimum ekspojür sağlar.

3. Ergonomik tasarım
Teknisyenlerin farklı çalışma taleplerini karşılayan dört farklı kontrol modu (Tüp paneli üstündeki butonlar, dokunmatik ekran, flat panel detektör butonları ve uzaktan kumanda) ile DigiEye 560’da sık kullanılan U Kol pozisyonlama parametreleri için 20 ön ayar bulunmaktadır ; pozisyon değişikliği tek bir dokunmatik buton ile gerçekleştirilebilir. Ayrıca, kullanıcı tarafından DR (Dijital Radyografi) sisteminin kolay bir biçimde açılıp kapatılması için de bir buton bulunmaktadır. İmaj işleme iş istasyonu Windows platformu tabanlı olup kullanım kolaylığı sunar. Makine DICOM ile kusursuz bağlantı, geliştirilmiş görüntü tarama, depolama, yazdırma, aktarma özelliklerine sahiptir.

4. Yenilikçi imaj modları
Tek bir taramada 5 imaj kombinasyonu ile panoramik görüntüleme özelliği —“Istitch” görüş alanını genişletir ve geleneksel imaj kombinasyonlarından daha az bozulmaya neden olur.





    Görüntüleme Sistemleri
  Ultrasonografi Sistemleri
  Dijital Radyografi Sistemleri
 
  DigiEye 560
  DigiEye 760
  Manyetik Rezonans Sistemleri